HAKKIMIZDA

FeDe Yapı İnşaat A.Ş. 1998 yılında kurulmuş olup, kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermiştir.2008 yılında müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul alım satımı, projelendirilmesi ve uygulamasına yönelmiş olup, küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır. İnsan hayatını esas alan FD Yapı İnşaat A.Ş.' nin amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir. Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst olarak yaptığımız işlerde söz sahibi olmak, yapılan anlaşmalardaki zamana uymak, insani değerlere her zaman önem vermek, çalışanlarımıza saygı göstermek ve refah düzeylerini üst seviyede tutmak misyon edindiğimiz konulardır.

VİZYONUMUZ

İlk amacımız sağlam, güvenilir ve estetik binalar inşa ederken; kültürel değerlere ve doğal çevreye zarar vermemek. Teknoloji kullanarak, sağlam ve güvenli binalar inşa etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri doğru ve zamanında yapmak, daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak edindiğimiz değerler kapsamındadır.