KULLANIM ŞARTLARI

KULLANICI İle FedeYAPI İnşaat ARASINDAKİ ANLAŞMA

FedeYAPI İnşaat Web Sitesi Çeşitli Sayfalardan Oluşur Ve Yönetimi FedeYAPI İnşaat Sitesi Yöneticileri Tarafından Yapılmaktadır.

Aşağıdaki Metinde Yazılı Bulunan Ve FedeYAPI İnşaat İle İlgili Kullanım Şartları, Gizlilik Ve Telif Hakları İle İlgili Size Bilgi Veren Metni Okumanız Gerekmektedir. Bu Anlaşmayı Kabul Ettiğiniz Takdirde, Üye Veya Ziyaretçi Olarak FedeYAPI İnşaat Sitemizi Kullandığınızda Şartlara Uymanız Beklenecektir. Sitemizden Faydalanmaya Başlamadan Önce Sizden Ne Gibi Bilgiler İstendiğini Ve Bunların Ne Amaçla İstendiğini Anladığınızdan Emin Olanız Sizin Yararınızadır.

KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ

FedeYAPI İnşaat Kullanım Şartları, Gizlilik Ve Telif Hakları Gibi Konularda Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELER HAKKINDA

FedeYAPI İnşaat Web Sitesi Diğer Web Sitelerine Bağlantılar (Veya Yönlendirmeler) İçerebilir. Bağlantısı Verilen Siteler FedeYAPI İnşaat Tarafından Yönetilmediği İçin FedeYAPI İnşaat Bağlantısı Verilen Linklerin İçeriği Konusunda Herhangi Bir Sorumluluk Almaz (Site İçeriği Daha Sonra Değişse Bile Bu Durum Geçerlidir). FedeYAPI İnşaat Bağlantısı Verilen Sitelerle İlgili Webcasting Veya Diğer Türlü Transmisyon Durumlarından Sorumlu Değildir. FedeYAPI İnşaat Bu Bağlantıları Sadece Uygun Gördüğü İçin Yayınlamaktadır. Ancak Bu Bağlantılardaki İçeriğe Yapılan İlaveler FedeYAPI İnşaat Veya Ortakları Tarafından Kontrol Edilmemektedir.

YASALARA AYKIRI KULLANIMLA İLGİLİ

FedeYAPI İnşaat Web Sitesini Kullanmaya Başladığınız Andan İtibaren, Ulusal Ve Uluslararası Yasalara Aykırı Davranışlarda Bulunmayacağınızı Ve FedeYAPI İnşaat Tarafından İlan Edilen Kurallara Uyacağınızı Garanti Etmiş Olursunuz. FedeYAPI İnşaat Web Sitesine Ve Sahiplerine Zarar Verecek Hiçbir Davranışta Bulunmamalısınız. FedeYAPI İnşaat Tarafından Sağlanan Materyallerin Veya İçeriğin Gerekli İzinler Alınmadan Üçüncü Parti Sitelerde Veya Kurumlarda Bir Kısmının Veya Tamamının Yayınlanması/Kullanılması Yasaktır.

SERVİSLERİN KULLANIMI HAKKINDA

FedeYAPI İnşaat Web Sitesi Forum, Chat, Haber Grupları, Kişisel Web Sayfaları, Takvimler Ve/Veya Diğer Mesajlaşma Ya Da Komünikasyon Kolaylıklarını Sunabilir. Bu Tür Servisler Hizmete Sunulduğunda Servislerle İlgili Kullanım Koşullarını Dikkate Almalısınız. Komünikasyon Servislerini Kullanmaya Başlamanız Halinde Aşağıdaki Şartları Kabul Etmiş Sayılırsınız:

• Şahsa Veya Kuruma Hakaret, Bireyleri Küçük Düşürücü Durumlar, Tehdit Veya Kişi Haklarını Tehlikeye Düşüren Her Türlü Davranış Yasaktır ( Bu Yasaklar Site Politikaları Doğrultusunda Belirlenmiştir)
• Uygunsuz, Müstehcen, Yasadışı, Saygı Kurallarını Aşan, Kişi Ya Da Kurumlara Zarar Verecek Mesajlar Yazmak, Dosyalar Yayınlamak Ve Bu Dosyaların Dağıtımını Yapmak Yasaktır.
• Lisans Hakları Saklı Tutulan Yazılımların Ve Lisanslama Bilgilerinin Dağıtımını Yapmak (Yazılım Geliştiricisi Siz Olmadığınız Takdirde) Yasaktır.
• Gönderilen Dosyalarda Site Kullanıcılarının Bilgisayarlarını Tehdit Edecek Bir Durum Saptanması (Virüs, Bozuk Dosya Veya Benzeri Haller) Halinde Sorumluluk Dosyayı Gönderen Kişiye Aittir. Sitemizdeki Dosyaları Bilgisayarınızda Kullanmadan Önce Güvenilir Kaynaklardan Geldiğine Emin Olun Ve Mutlaka Virüs Taraması Yapın.
• Sitenizin Veya Başka Bir Sitenin Reklamını Yapmak, Alım-Satım Takas İşlemlerini Bu Site Üzerinden Yapmaya Çalışmak (Aksi Belirtilmediği Sürece) Yasaktır. • Sitedeki Anketleri, Yarışmaları Veya Yazışmaları Taklit Etmeye Çalışmak Bir Suçtur. • Yasal Yollardan Dağıtımı Yapılmayan Bir Dosyayı İndirmek Ve Kullanmak Bir Suçtur.
• Yazılım Geliştiricileri Tarafından Sağlanan Ürünlerin Lisanslama Bilgilerini Değiştirmek Veya Tamamen Silmek Kesinlikle Yasaktır.
• Komünikasyon Servislerini Kullandığınızda Kullanıcılarla Olan İletişiminizde Öncelikle Siz Sorumlusunuz.
• Komünikasyon Servislerinin İşleyişini Bozacak Davranışlar Cezalandırılacaktır.
• Servis Kullanıcılarının Kişisel Bilgilerini İzinleri Dışında Toplamak, Yayınlamak Ve Dağıtımını Yapmak Yasaktır.
• Uygulanan Yasa Ve Kurallara Uymanız Gerekmektedir.
FedeYAPI İnşaat Komünikasyon Servislerini İzleme Mecburiyetinde Değildir. Ancak FedeYAPI İnşaat Bu Servislerde Kullanılan Materyalleri İnceleme Veya Silme Hakkını Saklı Tutar. FedeYAPI İnşaat Gerekli Gördüğünde Komünikasyon Servislerine Erişiminizi Haber Vermeksizin Engelleme Hakkını Saklı Tutar.

FedeYAPI İnşaat Yasalar Öngördüğü Takdirde, İşleyişinin Devamı İçin Hükümetin İsteği Doğrultusunda Kullanıcılar İle İlgili Birtakım Bilgiler Verebilir.

Komünikasyon Servislerini Kullanırken Kendiniz Veya Çocuklarınız İle İlgili Daima Doğru Bilgi Vermeniz Gerekmektedir. FedeYAPI İnşaat Yönetimi Komünikasyon Servislerinin İçeriğini (Mesajlar, Bilgiler) Kontrol Edemeyebilir. FedeYAPI İnşaat Komünikasyon Servislerini Kullanmanızla İlgili Hiçbir Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Komünikasyon Servislerinde Sunulan Yazılımlar Test Amaçlı Ve Deneme Sürümü Olan Yazılımlar Olabilir. Bu Yazılımların Kullanımı Ve Deneme Sürelerinin Sonunda Sisteminizden Silinmesi Veya Satın Alma İşlemlerinden FedeYAPI İnşaat Sorumlu Değildir.

FedeYAPI İnşaat SİTESİNE SUNULAN VEYA FedeYAPI İnşaat SİTESİNDE KULLANILAN MATERYALLER HAKKINDA

FedeYAPI İnşaat Kendisine Sunulan Materyaller Üzerinde (Tavsiye Ve Geri besleme De Dahil), FedeYAPI İnşaat Web sitesi Servislerini Kullanarak Gönderdiğiniz Mesajlarda, Dosyalarda Ve İletişiminiz Üzerinde Herhangi Bir Hak Talep Etmez. Ancak Bu Servisleri Kullandığınız Takdirde FedeYAPI İnşaat Ve Ortaklarının /Alt Kuruluşlarının Olası Bir Denetimi Yapabilme Hakkı Olduğunu Kabul Etmiş Sayılırsınız.

SORUMLULUKLARLA İLGİLİ

FedeYAPI İnşaat ARACILIĞI İLE SUNULAN HİZMETLER, ÜRÜNLER, SERVİSLER VE BİLGİLER KESİN OLMAYABİLİR YA DA YAZIM/YAZILIM HATALARINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR OLUŞABİLİR. SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER PERİYODİK OLARAK SİSTEME EKLENMEKTEDİR. SİTE İYİLEŞTİRME VEYA GÜNCELLEŞTİRME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE SİTE ERİŞMİNDE BAZI DURUMLARDA AKSAKLIKLAR YAŞANABİLİR. HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ BİLGİ ALIRKEN DAİMA PROFESYONEL KİŞİLERLE İLETİŞİM KURUNUZ VE ALANINDA UZMAN KİŞİLERE DANIŞINIZ.

FedeYAPI İnşaat HANGİ KOŞULDA OLURSA OLSUN SİZİ SİTE KULLANIM ŞARTLARINI OKUMAYA TEŞVİK ETMEK ZORUNDA DEĞİLDİR.